Wp/aln/Zvicra

From Wikimedia Incubator
< Wp‎ | aln
Wp > aln > Zvicra
Flamuri shtetor Zvicrres

Zvicra âsht nji shtet i pamvarur ne qendren te Evropes. Ka nji siperfaqe prej 44.000 m2 dhe ka rreth 7 million banore.