Jump to content

Wn/lt/Lietuvoje nuo COVID-19 mirė 36 žmonės

From Wikimedia Incubator
< Wn‎ | lt
Wn > lt > Lietuvoje nuo COVID-19 mirė 36 žmonės
Aurelijus Veryga

Lietuvoje nuo COVID-19 mirė rekordinis skaičius žmonių – 36 per parą. Operacijų vadovas, kadenciją baigiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, jog mirčių neišvengsi, ir kuo daugiau COVID-19 pacientų atsidurs ligoninėse, tuo ir mirčių, pasak jo, bus daugiau. Aurelijus Veryga neabejoja, jog COVID-19 atvejų skaičius dar augs.

Pastaruoju metu Lietuvoje išaugo ne tik mirčių nuo COVID-19 skaičius, bet ir tų, kurie gydomi ligoninėse. „Kuo daugiau bendrai yra užsikrėtusių, kuo daugiau atsigula į ligonines, tuo proporcingai daugiau žmonių patirs sunkias sveikatos būkles ir turėsim daugiau mirčių. Tai yra visiškai neišvengiamas procesas, todėl kad nepaisant visų pastangų, nepaisant visos įrangos ar gebėjimų, yra žmonių tarp tų, kurie užsikrečia, kurie yra ypač aukštos rizikos grupėje. Ir kuriems šita infekcija, deja, baigiasi mirtimi. Tai yra pasekmė to, kad virusas yra labai išplitęs“, – antradienį Seime žurnalistams situaciją pakomentavo A.Veryga.

„Kuo daugiau bendrai yra užsikrėtusių, kuo daugiau atsigula į ligonines, tuo proporcingai daugiau žmonių patirs sunkias sveikatos būkles ir turėsim daugiau mirčių. Tai yra visiškai neišvengiamas procesas, todėl kad nepaisant visų pastangų, nepaisant visos įrangos ar gebėjimų, yra žmonių tarp tų, kurie užsikrečia, kurie yra ypač aukštos rizikos grupėje. Ir kuriems šita infekcija, deja, baigiasi mirtimi. Tai yra pasekmė to, kad virusas yra labai išplitęs“, – antradienį Seime žurnalistams situaciją pakomentavo A.Veryga.

Iš viso nuo pandemijos pradžios Lietuvoje nuo COVID-19 mirė 673 asmenys. Šiuo metu koronavirusu serga 44 020 asmenų, iš jų ligoninėse – 2154 pacientai.

Šaltiniai[edit | edit source]