Wn/lt/Greitkelyje Kaunas-Klapėda didžiulė avarija

From Wikimedia Incubator
< Wn‎ | lt
Wn > lt > Greitkelyje Kaunas-Klapėda didžiulė avarija

2014 m. birželio 25 d.


Didžiulė avarija trečiadienio pavakare, 15:26 val. įvyko greitkelyje Kaunas-Klaipėda. Susidūrus dviems „Volkswagen Passat“ ir „Nissan“ automobiliams žuvo moteris, nukentėjo, pirminiais duomenimis, dar penki žmonės, sustojo eismas greitkeliu.

Pranešta, kad Raseinių r., maždaug 50 km už Kauno (Klaipėdos kryptis), susidūrė trys ar keturi automobiliai. Sudaužytose mašinose, įtariama, prispausti žmonės.

Dėl šios avarijos susidarė didžiulė transporto spūstis - net skubantiems ugniagesiams-gelbėtojams buvo sudėtinga prasibrauti per šią spūstį. Į avarijos vietą dviem automobiliais išskubėjo gelbėtojai iš Ariogalos ir Kėdainių.

Vos gavę pranešimą apie avariją, į įvykio vietą išskubėjo ir kelios medikų brigados. Vienos moters gyvybės nepavyko išgelbėti - policijos pareigūnų duomenimis, ji žuvo vietoje.

Dar penkis sužeistuosius greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Teigiama, kad vienas vyriškis nukentėjo sunkiai. Dvi moterys patyrė nesunkius sužalojimus, jos išvežtos į Kauno klinikas, dar vienas žmogus pristatytas į Raseinių ligoninę.


Papildyta 2014 m. birželio 26 d.

Ligoninėje mirė greitkelyje taranuoto ir metalo laužu virtusio „Nissan Micra“ keleivis.

Kraupios avarijos aplinkybes tiriantys Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai iki šiol ieško atsakymo kodėl „VW Passat“ vairuotojas lygioje vietoje, kur matomumas itin geras rėžėsi į „Nissan Micra“ galinę dalį.

„Avarija įvyko lygioje vietoje, kur pagal visas eismo sąlygas ir meteorolgines sąlygas neturėjo nieko bloga nutikti. Tai visiškai nesuprantamas eismo įvykis, net modeliuojant pačias įvairiausias situacijas, jo neturėjo būti“, - lrytas,lt sakė Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas.

Juodos spalvos automobilį „VW Passat“ vairavęs ir siaubingą avariją sukėlęs 43 metų R.B. pirminiais duomenimis buvo blaivus. Tyrimams paimti jo kraujo mėginiai. Automobilio spidometras rastas užstrigęs ties 140 kilometrų per valandą žyma.


Šaltiniai[edit | edit source]