Wn/lt/FIFA diskvalifikavo L.Suarezą

From Wikimedia Incubator
< Wn‎ | lt
Wn > lt > FIFA diskvalifikavo L.Suarezą

2014 m. birželio 27 d.

Luisas Suarezas

Ketvirtadienį posėdžiavęs FIFA Drausmės komitetas paskelbė savo verdiktą dėl rungtynių metu varžovui iš Italijos Giorgio Chielliniui įkandusio Luiso Suarezo.

27 metų Urugvajaus rinktinės žvaigždei pasaulio čempionatas - baigtas, jam skirta devynių mačų diskvalifikacija. Keturis mėnesius jam draudžiama užsiimti bet kokia su futbolu susijusia veikla. Puolėjui taip pat skirta 100 tūkst. Šveicarijos frankų (283 tūkst. litų) bauda.

Artimiausius keturis mėnesius L. Suarezas neturės teisės net patekti į jokį futbolo stadioną ir net treniruotis su komanda.

„Toks elgesys negali būti toleruojamas jokioje futbolo aikštėje, o ypač pasaulio čempionate, kuriame žvaigždes seka milijonai akių. Priimdamas sprendimą, drausmės komitetas atsižvelgė į visus susijusius faktorius ir pono Suarezo kaltės laipsnį“, – teigė FIFA Drausmės komiteto vadovas Claudio Sulseris.

L.Suarezas arba Urugvajaus futbolo federacija dėl šio sprendimo gali pateikti apeliaciją.„Liverpool“ klubo puolėjas išvengė griežčiausios bausmės. Jam grėsė diskvalifikacija iki 24 mėnesių.

2013-ųjų balandį urugvajietis viešai atgailavo po panašaus incidento, kai įkando į ranką serbui Branislavui Ivanovičiui per „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ rungtynes (2:2).O prieš trejus metus, L.Suarezui vilkint Amsterdamo „Ajax“ marškinėlius, jis spėjo paragauti ir kito buvusio varžovo Otmano Bakkalo iš Eindhoveno PSV klubo.


Šaltiniai[edit | edit source]