Wn/lt/Alabamoje tėvas įmetė vaikus į upę

From Wikimedia Incubator
< Wn‎ | lt
Wn > lt > Alabamoje tėvas įmetė vaikus į upę
Tiltas, nuo kurio buvo įmesti vaikai

2008 m. sausio 10 d.

Lam Luong, 37 metų ilgametis krevečių žvejys iš Irvingtono, Bayou La Batre, Alabamos, JAV, prisipažino, kad išmetė savo keturis vaikus nuo 80 pėdų aukščio tilto, po to, kai susimušė su žmona dieną prieš tai. Policija kaltina Luong'ą keturiomis žmogžudystėmis.

Šeimos nariai ir draugai „Fox News“ teigė, kad pora galėjo konfliktuoti dėl kelių dalykų, įskaitant Luong'o merginą. Luong'as vėliau išvažiavo su savo keturiais vaikais, ir pranešė apie jų dingimą policijai bei tvirtino, kad jis vaikus paliko su savo mergina, gyvenančia viešbutyje. Policijai vis dėlto kilo įtarimas dėl „skylių jo istorijoje“ ir Luong'as vėliau savo istoriją pakeitė.

Iš pradžių šeima bijojo, kad Luong'as galėjo prekiauti savo vaikais, siekdamas gauti pinigų narkotikams. Luong'o žmona spaudai nekomentavo įvykio, bet kiti šeimos nariai teigė turintys vilties, kad vaikai yra gyvi.

Policija ir kitos tarnybos naudoja narus, šunis ir sraigtasparnius kūnų paieškai šimto kvadratinių mylių teritorijoje. Paieška buvo nutraukta trečiadienį dėl rūko. Luong'as šiandien ketina stoti prieš teismą.

Šaltiniai[edit | edit source]