Wy/tr/Vikigezgin:Proje

From Wikimedia Incubator
< Wy‎ | trWy > tr > Vikigezgin:Proje
Jump to navigation Jump to search

Proje Ana sayfası Vikigezgin makalelerine dış yardım almak, yeni gelenlerin işlerini kolaylaştırmak ve işbirliği çalışmaları için kullanılan ortak bir alandır. Burada yapılması gereken görevler, yardımcı olabileceğiniz projeler, projelerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi ve son olaylar ile mevcut faaliyetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ayın işbirliği çalışmasına katılın

Ayın işbirliği projesinde, yaklaşan bir etkinlik veya gidilmesi planlanan bir ülke için varolan adayların birden fazla VikiÇelebi tarafından ortaklaşa geliştirilmesidir. Sizde dilerseniz, herhangi bir zaman için hazırlanmış olan bir makaleyi geliştirebilir veya makaleye geliştirenlere yapacağınız araştırmalar doğrultusunda yardımcı olabilirsiniz.

İşbirliğine ortak olun

İşbirliği projelerinin gelişmesi; Vikigezgin'in daha mükemmel, dünyanın her yerini anlatan bir gezi rehberi olması anlamına gelir. Şu anda çok fazla makalemiz bulunmadığı için istediğiniz veya gezdiğiniz herhangi bir yeri burada tanıtabilir, gezi rehberi hazırlayabilirsiniz.

Yardımcı olun

Aşağıda listelenen kategorilerde yer alan makaleleri geliştirmeye yardımcı olabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin ve makaleleri daha fazla geliştirmek için atılgan olun.

Temizlik

İşbirliği

Discuss

Genişletme

Düzeltmeler

İyileştirme

Kaldırma

İstekler

Sergi

Bize katılın ve burada yer alın

Hoşgeldiniz

Rehberlik ilkeleri

Yardım

Politika

Geziler

Yasal bilgiler