Wt/sco/ii

From Wikimedia Incubator
< Wt‎ | scoWt > sco > ii
Jump to: navigation, search

Finnish[edit]

Pronunciation[edit]

Noun[edit]

Wt/sco/ii

  1. The name o the Laitin-script letter I/i.

Declension[edit]


Inuktitut[edit]

Interjection[edit]

ii ()

  1. yes

See also[edit]


Japanese[edit]

Romanization[edit]

Wt/sco/ii

  1. See いい

Laitin[edit]

Pronoun[edit]

  1. thay (nominative masculine plural o is: same meanin as Laitin "").

Verb[edit]

  1. first-person singular perfect active indicative o

Alternative forms[edit]


Northren Sami[edit]

Adverb[edit]

ii

  1. no

Romanian[edit]

Pronunciation[edit]

Noun[edit]

ii f pl

  1. plural o Wt/sco/ie