Wt/sco/ii

From Wikimedia Incubator
< Wt‎ | scoWt > sco > ii
Jump to navigation Jump to search

Finnish[edit | edit source]

Pronunciation[edit | edit source]

Noun[edit | edit source]

Wt/sco/ii

  1. The name o the Laitin-script letter I/i.

Declension[edit | edit source]


Inuktitut[edit | edit source]

Interjection[edit | edit source]

ii ()

  1. yes

See also[edit | edit source]


Japanese[edit | edit source]

Romanization[edit | edit source]

Wt/sco/ii

  1. See いい

Laitin[edit | edit source]

Pronoun[edit | edit source]

  1. thay (nominative masculine plural o is: same meanin as Laitin "").

Verb[edit | edit source]

  1. first-person singular perfect active indicative of

Alternative forms[edit | edit source]


Northren Sami[edit | edit source]

Adverb[edit | edit source]

ii

  1. no

Romanian[edit | edit source]

Pronunciation[edit | edit source]

Noun[edit | edit source]

ii f pl

  1. Script error: The function "template_tags" does not exist.